Sık Sorulan Sorular

400.000 üzerinde detaylandırılmış üniversite dersi içerisinden ister ücretsiz ilan açabilir, istersen de özel ders alabilirsin. Bu işlemleri yaparken aklına takılan soruları çözümlemek için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsin. Aklına takılabileceğini düşündüğümüz soruları senin için düzenledik.


Nasıl üye olunur?

Mugmoo.com ana sayfasında bulunan “Üye Ol” butonuna tıklayarak gerekli tüm alanları doldurman gerekmektedir. Bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak belirttikten sonra formda yazmış olduğun mailine aktivasyon linki gönderilecektir.

Onaylama e-postası gelmedi. Ne yapmalıyım ?

Üye Ol formunda yer alan e-mail adresi kısmını yanlış ya da geçersiz yazılmış olabilir. Böyle bir durumda geçerli bir e-mail adresi ile yeni bir üyelik oluşturman gerekmektedir. E-mail adresini doğru yazdığından emin olduğun halde onay e-maili tarafına ulaşmamış ise, “junk” ya da “spam” maillerini kontrol etmen gerekmektedir.

Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim ?

Üye girişi yaptıktan sonra sol tarafta yer alan "Profil Düzenle" linkini tıklayarak profilin ile ilgi olan tüm güncellemeleri gerçekleştirebilirsin.

Banka bilgilerimi doldurmak zorunda mıyım?

Ders anlatma işlemi sonrasında Onay verme işleminden sonraki süreçte hesabına tanımlamış olduğun banka hesap bilgilerine ödeme yapılacaktır.

Şifremi unuttum. Ne yapmam gerekiyor?

Ana sayfada yer alan "Şifremi Unuttum" butonunu tıklayarak kayıtlı olduğun "e-mail" adresini girdiğin takdirde en geç 12 saat içerisinde tarafına şifrenin bulunduğu mail gelecektir.

Hala Yardıma İhtiyacım Var

Rezervasyonumu İptal Edebilir ya da Değiştirebilir Miyim?

Profil sayfanda yer alan “Alım-Satım” içerisinden rezervasyonunu iptal edebilir veya değiştirebilirsin. Rezervasyonunda herhangi bir değişiklik yapmadan önce almış olduğun dersin iptal koşulunu kontrol etmeyi unutma. İadesi yapılmayan dersler ve diğer özel fırsatlarda farklı iptal koşulları uygulanıyor olabilir.

Rezervasyonumu iptal etmek istersem iptal ücreti ödemem gerekir mi?

İptal koşulları ders ilanları arasında farklılık göstermektedir. Bu bilgilere rezervasyonların içerisinden veya tarafına gelen e-mail içerisinden detaylı olarak görebilirsin.

İade işlemi kredi kartıma ne zaman yansır?

Rezervasyonunun iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra ve iade işlemleri onaylandıktan sonra 4 iş günü içerisinde kredi kartına iade işlemleri yansıtılır.
Kredi kartın ile taksitli olarak ödeme işlemini gerçekleştirmen durumunda iade işlemleri her ay taksit tutarı kadar tarafına iade edilmektedir.

Hala Yardıma İhtiyacım Var

"Mugmoo Sıfır Risk Sistemi (MSRS)" Nedir?

Rezervasyonların için yapmış olduğun ödemeler ders anlatma işlemi gerçekleşene kadar tarafımızca havuzda tutulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için mugmoo Sıfır Risk Sistemi (mSRS)

Kredi Kartı Bilgilerim Saklanıyor Mu?

Girmiş olduğun kredi kartı bilgilerin anlaşmalı olduğumuz banka sunucularına iletilerek hiçbir şekilde tarafımızca kayıt edilmemektedir.

Hala Yardıma İhtiyacım Var