mugmoo ile derslerinizi kolayca hızlıca güvenle verebilirsin.

1- İLAN VER

Site içerisinde sağ üst tarafta yer alan "İLAN VER" butonunu tıklayarak ilan verme aşamasına kolayca erişebilirsin. mugmoo'da ilan vermek tamamen ücretsizdir. Unutma vermiş olduğun ilanlar ile binlerce üniversite öğrencisine ulaşmış olacaksın.

2- DERS SEÇİMİ

Karşına çıkan ekranda arama kutusunu kullanarak istersen hızlıca aklındaki dersi yazabilir, istersen de Şehir > Üniversite > Fakülte > Bölüm sıralaması ile karşına çıkan sonuçlarda "Saat Ücret"i girerek ekleme işlemi yapabilirsin. İşlem sonrasında İleri'yi tıklamayı unutma.

3- DÜZENLEME

Düzenleme alanında beklemedeki ilanların listelenir. Unutma! mugmoo'da ders ilanı açmak için saatlik ücreti girmen yeterli değildir. Bu alanda her ders için düzenleyi tıklayarak ilan açıklaması ve ek kişi ücreti girmen gerekmektedir. Sonrasında yapman gereken Kaydet butonunu tıklamak ve ilerlemek.

4- ZAMAN & MEKAN & TÜR

Karşına çıkan bu alanda 21 günlük müsaitlik durumunu saat saat belirlemen gerekmektedir. Unutma öğrencilerin için bu alan oldukça önem taşımaktadır. Semt bilgilerinde öğrencilerin ile dersi gerçekleştirmeyi düşündüğün ilçeleri tıklaman gerekmektedir. İlanlarının iade prosedürünü de belirlemeyi unutma. Öğrencilerin dersleri alırken bunları göz önünde bulunduracaktır.

5- ONAY VE YAYIN

Tebrikler! İlanların artık yayında. Söylemiştik, mugmoo ile ders ilanı açmak oldukça kolay. Karşına çıkan sayfada düzenlemesi bitmemiş ilanlarını ve göz atmanı tavsiye ettiğimiz ilanları dikkate almayı unutma. İlanlarını bir kere ekledikten sonra ilerleyen zamanlarda tek yapman gereken takvimini güncellemek.

6- SINIRSIZ GÜNCELLEME

Unutma mugmoo'da verdiğin ilanlarını istediğin zaman düzenleyebilir, istediğin zaman açıklama ve fiyatlandırmada değişiklikler yapabilirsin. İlanların üzerinde yapacağın değişikliklerin hiçbir onay sürecine dahil olmadan hızlıca hayata geçecektir.


mugmoo'da DERS ALMA işlemi

Sadece 5 adımda özel ders işlemini kolayca tamamlayabileceğini biliyor muydun?

1- İLAN ARAMA

Bu işlemi gerçekleştirmek için site içerisinde üst tarafta yer alan arama kutusunu kullanabilirsin. Hızlı bir şekilde almayı istediğin dersi yazabilir, istersen eğitmen adı ve okul araması da yapabilirsin. Karşına çıkacak sonuçlar içerisinden filtreleme işlemi yapabilir, sana uygun olan ilanlara daha kolay ulaşabilirsin.

2- TAKİP ET

Arama sonuçlarında karşına çıkan ders ilanlarını, eğitmenleri, okulları tek tıklama ile takip edebilirsin. Takip ettiğin alanlardaki tüm güncellemeler haber kaynağında görüntülenecektir. Eğitmenin ders ilanında yapacağı indirimler ve değişiklikleri böylece daha kolay takip edebileceksin.

3- İLAN DETAYLARI

Sana uygun olduğunu düşündüğün ilanın detaylarına ulaşmak için arama sonuçlarında "İlana Git" linkini tıklaman yeterli olacaktır. İlan detaylarında ders ilanına ait tüm detaylara ulaşabilirsin. Eğitmenin ilan için eklediği ilan açıklamalarını ve iptal prosedürlerine göz atmayı unutma.

4- DERS AL

Ders ilanı açıklamaları seni memnun etti ve ders alma işlemine başlamaya karar verdiğinde sağ kısımda yer alan DERS AL butonunu tıklayabilirsin. Ders alma işlemini gerçekleştirebilmek için Takvim ve ilçeden sana uygun olan ilanları seçmen gerekmektedir. Seçme işleminden sonra SEPETE EKLE butonu ile sepetine ekleyebilirsin.

5- ÖDEME İŞLEMİ

Sepetine eklediğin dersleri ödeyerek satın alma işlemini gerçekleştirmek için sepetinde yer alan ÖDEME YAP butonunu tıklayarak ödeme ekranına geçebilirsin. Unutma! Ödeme sayfamızda özel şifreleme sistemi bulunmaktadır ve kredi kartı bilgilerin hiçbir şekilde kayıt edilmemektedir.

6- SİPARİŞ DETAYLARI

Satın almış olduğun dersleri Ana ekranda yer alan Alım-Satım sekmesinde aldıklarım bölümünden takip edebilirsin. Satın almış olduğun derse kaç gün kaldığını ve yapılan değişikleri anlık olarak görebilirsin.